Teedealane seminar 9.03.2021

09.03.2021 09:50

Teedealane seminar 9.03.2021

Rahvusvaheliste esinejatega teedealane veebiseminar

Eesti Asfaldiliit koostöös oma liikmete ja partneritega Wirtgen Eesti OÜ, Üle OÜ, TREV-2 Grupp AS ja Hades Geodeesia OÜ korraldab rahvusvaheliste esinejatega teedealase veebiseminari, mille pealkiri on „Tee tehnoloogia tulevik“.  Arvestades hetke olukorda oleme otsustanud sündmuse korraldada veebis. Sündmusele luuakse individuaalne juurdepääs, mida kasutades pääseb seminari ülekannet jälgima. Ettekannete tegijatele saab esitada küsimusi, mida neile vahendab sündmuse moderaator. 

Seminari päevakavaga saab tutvuda SIIN.

Korraldatav seminar on lähtunud ideest ja soovist tutvustada Eesti teedeehitajatele muude maade teedealast kogemust. Seminaril räägitakse stabiliseerimistöödest, mille kohta teeb ettekande Wirtgen Group'i esindaja. Rootsi Transpordiameti esindaja räägib pindamistehnoloogiate kasutusvõimalustest. Käsitleme ka ringlussevõetava asfaldiga seotut, seda teemat esitleb Eurovia esindaja. Seminari lõpuks vaatame ka, kuidas saab väärtust luua andmetega, mida ehituses tekib väga palju. Sellest räägib Topcon'i esindaja.
Seminari ettekanded on inglise keeles.

Seminaril osalemiseks on vajalik eelregistreerimine, mida saab teha vajutades allolevale nupule REGISTREERU. Asfaldiliidu kodulehe kaudu on võimalik registreeruda kuni 5. märtsini 2021 k.a.
Kõikidele registreerunud ettevõtetele saadame enne sündmuse toimumist märksõna, mida saate seejärel jagada kõigi oma töötajatega ning mida kasutades saab sündmust üle veebi jälgida.

Seminari hind Eesti Asfaldiliidu juriidilisest isikust liikmetele lähtub liikmemaksu suurusest ning on alates 10 eurot/ettevõte kuni 110 eurot/ettevõte. Füüsilised isikud ja õppasutused, kes on Asfaldiliidu liikmed, neile on seminar tasuta. 
Mitteliikmetest juriidilistele isikutele sõltub seminari hind töötajate arvust. Juriidiline isik, kelle töötajate arv jääb alla 10'ne (k.a.), on hind 50 eurot/ettevõte ja kelle töötajate arv on üle 10'ne, on hind 135 eurot/ettevõte. Registreerimisel palume märkuste tabelisse lisada ettevõtte töötajate arv.
Hindadele lisandub käibemaks

Tasumine toimub Asfaldiliidu poolt registreerimisinfo põhjal esitatud arve alusel.

Täiendav info ja küsimused: info@asfaldiliit.ee