Asfaldipäev toimub 3. novembril_algne

12.10.2015 00:25

Asfaldipäev toimub 3. novembril_algne

Traditsiooniline Asfaldipäev toimub sellel aastal esmakordselt Tallinna Tehnikaülikoolis, Ehitajate tee 5.

Asfaldipäeva avab tervituskõnega Tallinna Tehnikaülikooli rektor akadeemik Jaak Aaviksoo. Päeva esimeses osas räägivad teedevaldkonda mõjutavatest trendidest majandus- ja taristuminister Kristen Michal, Maanteeameti peadirektor Priit Sauk ja Eesti Asfaldiliidu juhatuse esimees Sven Pertens. Päeva teises osas kuuleme, kuidas läheb Teedeinstituudil, saame ülevaate uuendustest seoses ehitusseadustikule üleminekuga ning tutvustame Maanteeameti, Teedeklastri ja koostööpartnerite viimaseid uurimis- ja arendustööde tulemusi.

Asfaldipäeva kavaga saab tutvuda SIIT (uuendatud 26.10). Asfaldipäeval osalemiseks on vajalik eelregistreerimine, mida saab teha allolevalt lingilt REGISTREERU. Asfaldipäevale registreerimine lõpeb neljapäeval, 29. oktoobril.

Asfaldipäeva osavõtutasu on Asfaldiliidu liikmetele ja liikmete töötajatele 10 eurot, mitteliikmetele 40 eurot. Tasumine toimub Asfaldiliidu poolt registreerimisinfo põhjal esitatud arve alusel. Osalemise eest on võimalik saada 4 TP-d.

Parkimisinfo: Kuna parkimiskohti on piiratud arv, soovitame kohaletulekuks kasutada ühistransporti. Asfaldipäeval osalejatele on eraldatud ka teatud osa TTÜ Rauakooli parklast (peasissepääsust vasakule poole jääv parkla), kuhu saab kohtade olemasolul siseneda kuni ürituse alguseni, öeldes turvatöötajale märksõna ASFALDIPÄEV. 

Täiendav info ja küsimused: info@asfaldiliit.ee