18.08.2020

Garage48 Digital Construction 2020 virtuaalne arendusnädalavahetus toimub 25.-27. septembril, eesmärgiga luua 48 tunni jooksul ehitussektori digitaliseerimist toetavad „klikitavad prototüübid” või töötavad lahendused.
Osalema oodatakse arhitekte ja arendajaid, BIM spetsialiste, töövõtjaid, ehitusmaterjalide tootjaid, tarkvara arendajaid, UI/UX disainereid, andmeteadlasi, turundajaid ja äriarendajad - tudengitest praktikute ja ekspertideni.

Tiimile, kes ekspert-žürii hinnangul integreerib oma toote/teenuse kõige paremini integreerib e-ehituse platvormiga, paneb Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium auhinnaks välja 15 000 € suuruse stardikapitali. 

Häkatonile saab registreeruda nii tiimiga kui indiviidina, nii ideega kui ilma. Ideede esitamise ja tiimide moodustamise järel valitakse parimad, kes saavad rahvusvaheliste mentorite toel oma ideed Garage48 formaadis prototüübiks arendada.

Lisainfo, väljakutsed ja mentorid häkatoni kodulehel.

Lisaküsimuste korral kirjuta kadri@garage48.org

Digitaalehituse häkatoni korraldavad Digitaalehituse klaster, Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ning Garage48. Ettevõtmist toetab ka EAS Euroopa Regionaalarengu Fondi vahenditest.